RENDI OMA TÜHI MAATÜKK VÄLJA
KENSHÓ STAY

Mis on Kenshó

Kenshó väikemajad on loodud pakkumaks rahunautlejale paaripäevast pelgupaika linnakärast ja igapäevasest virr-varrist. Tänasel päeval on Kenshó majad külalisi võõrustamas Rae Golfikeskuse kuppelmaastikul ning Põlvamaal, Valgejärvel lammaste keskel.

Majad on täiesti uued ning loodud inspireeritud Jaapani Zen traditsioonidest ja vabanemisest. Kõrged laed, minimalistlik, kuid kõigi mugavustega olu, kuninglik madrats ja televiisoripuudus loovad keskkonna, kus keskenduda tõeliselt olulisele ning nautida ümbritseva looduse ilu.

Omad looduskauni vaatega tühja krunti?

Sooviksid 2-5 aastaks panna maatükk renditulu teenima?

Maatükile on lihtne ligipääs?

Krundile on võimalik tekitada vee- ja elektriühendus?

Naabrid on enam kui 200m kaugusel?

Küsi pakkumist

Jäta meile info oma maatükki kohta ning me võtame teiega peagi ühendust.

Otsime looduskauneid krunte, kus puhkuselamust pakkuda

Otsime vaiksetes ja eraldatud, kuid autoga ligipääsevates paikades maalappe, mis seisavad hetkel tühjana ja mida maaomanik oleks valmis üüritasu eest välja rentima.

Soovime kinnistule, kus naabrid jäävad kaugele (üle 200m) tõsta ajutise väikeehitise (alla 20 m2), milles majutada eranditult rahumeelseid ja viisakaid puhkajaid.

Eelistame ilusa vaatega krunte looduse keskel ning maaomanikuga pikaajalist koostööd (min 2 aastat) tasudes igakuiseid renditasusid.

Tähtis on, et tulevase maja asukohale oleks aastaringne ligipääs ning ideaalis oleks võimalik luua ka vee- ja elektriühendust. Vajaliku taristu loomisega seonduvad tööd teostame teie eest ning trassid jäävad pärast rendi lõppu maaomanikule. Trasside rajamise omahinna tasaarveldame esimestel perioodidel üüriga.

Kogu maja ülesseade protsessi eest hoolitseme meie, maaomanik peab andma vaid oma nõusoleku ja nautima üüritulu.

Lisaks on maaomanikul võimalik majas vabadel kuupäevadel tasuta ööbimisi broneerida. Ehitis on kergesti teisaldatav ja koostöö saab vajadusel lõpetada ka lühikese etteteatamisega.

en_USEnglish